Hakkımızda

Firmamız, franchising başta olmak üzere, diğer sektörlerde de faaliyet gösteren köklü bir aile şirketidir. Diğer oluşumlarda elde ettiğimiz başarılarımızı, kozmetik alanına da, katlayarak entegre etmek başlıca hedefimizdir; çünkü yüksek kalite standartlarını “Örnek Üretici Firma” profili altında sunan MYA COSMETICS, geçmişinden edinmiş olduğu tecrübeler ışığında, gelişimi ve yeniliği esas alan bir firma anlayışına sahiptir. Hijyen, kalite, insan sağlığı ve doğanın dengesini daima ön planda tutup, kozmetik yönetmeliği esaslarına uygun yürürlükte hizmet gösteren markamız; kullanıcı memnuniyetini temel alarak estetik, sağlık ve kaliteden asla taviz vermeyip tüketicilerinin istek ve önerilerine değer veren bir firma olgusuyla işlemektedir. Özetle, “Doğayı koru, doğalı sun” prensibinde hizmet gösteren MYA COSMETICS olarak temel misyonumuz, cildinize ihtiyacı olan değeri, en yüksek standartlarda ve hassasiyette armağan etmektir.

Neden Biz?

Marka olarak yansımamız olan “bebek cildi”nin saflığı ve doğallığından ilham alarak ürettiğimiz gül sularında; paraben, silikon, sülfat, alkol, sentetik parfüm, sentetik renklendiriciler, mineral yağlar, alkol vb. cildinize zararlı hiçbir bileşene yer yoktur. MYA gül suyu, gül yapraklarının su ile kaynatılıp damıtılmasından elde edilerek, en değerli ve nadir bulunan Rosa Damescena yağı alınmadan maksimum verim ve etkide üretilmektedir. Dünya üzerinde Isparta, güneşin vurma açısı bakımından en verimli güllerin açtığı lokasyonlardan biridir ve bu kıymete değer hassasiyette ürettiğimiz gül sularının bütün mucizevi etkilerini, memleketimiz topraklarında 1.elden en doğal süreçlerden geçirip cilt bakımı rutininizin vazgeçilmezi olarak tek 1 şişede cildinize armağan ediyoruz.

Cildimize Nasıl Etki Eder?

Faydaları ve kullanım alanları saymakla bitmeyen gül suyu, tamamen bitkisel oluşu ve mucizevi etkileriyle yüzyıllardır rağbet gören bir cilt dostudur. Peki, nedir bu kadar işlevsel ve vazgeçilmez kılan? Öncelikle her cilt tipi için uygundur ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Cildin alt katmanlarına inerek oluşan yağ ve kiri temizler, tekrar oluşmasını engeller, düzenli kullanımda sebum miktarını azaltır. Ciltte oluşan kızarıklıkları giderir ve renk eşitliği sağlar. Gerginlik, kuruluk ve kaşıntıyı alarak rahatlatır ve nemlendirir. Cildin esnek yapısını koruyarak erken yaşlanmayı geciktirir. Daha canlı, berrak ve parlak bir cilt görünümü sağlar. Antiseptik özellikleriyle akne ve sivilce lekeleri gibi cilt problemlerinde iyileştirici etki sağlar. Gözaltındaki morluk ve şişkinliklerde oldukça etkilidir. Cildi yatıştırıp daha pürüssüz bir görünüm verirken gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Cildin PH dengesini korur.

Diğer Kullanım Alanları

Doğal gül suyunun mucizevi etkileri çok amaçlıdır. Bir mendili gül suyuyla ıslatıp alnınıza yerleştirerek ya da masaj yaparak baş ağrılarınızı giderebilirsiniz. Ferahlatıcı ve dinlendirici özellikleriyle ruhsal olarak rahatlamanızı sağlar. Bileşenindeki vitaminlerle soğuk algınlığı ve boğaz ağrılarına iyi gelir, Bağırsak sistemlerini düzenleyerek sindirim sorunlarını azaltır. Şampuanınıza ekleyerek daha gür ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Ağız gargarası olarak kullanırsanız dişlerinizi güçlendirip diş sağlığını korurken bakterilerden kurtulup daha parlak dişlere sahip olmanızı sağlar. Kaşıntı, kuruluk ve hassasiyeti alarak, egzama ve mantar gibi cilt hastalıklarında rahatlatıcı, yatıştırıcı ve tedavi edici etki gösterir. Bakteriyel enfeksiyonlara karşı iyi gelir, doğal bir iltihap gidericidir. İhtiyacınıza yönelik olarak çeşitli bitkisel ürünlerle karıştırıp kendi doğal maskelerinizi üretebilirsiniz.